براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد.
مقدمه:
وب سایت اسنو (www.asno.ir) تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و یک سرویس تبلیغاتی و تحقیقاتی می باشد.
عضویت:
ورود کاربران به وب ‏‌سایت اسنو ( www.asno.ir) هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.
حریم خصوصی:
وب سایت www.asno.ir حریم شخصی اعضاء و بازدید کنندگان را محترم می شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی اعضاء و بازدید کنندگان خود پایبند است.
وب سايت www.asno.ir هيچ يک از اطلاعات شخصي کاربران را در هنگام بازديد از سايت جمع آوري نمي کند، مگر اينکه کاربر، آن اطلاعات را در فرم عضويت سايت و يا فرمهاي ديگر در اختيار ما قرار دهد.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن در اختیار دیگران قرار بدهند.
وب سایت www.asno.ir هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌ صلاح قرار دهد.
کپی برداری:
تمام اطلاعات موجود در این وب سایت ، متعلق به وب سایت www.asno.ir می باشد و هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از اطلاعات تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.
ثبت اطلاعات:
ارسال هرگونه اطلاعات ناقص، غیر اخلاقی و یا کد های مخرب برای اختلال و هک که از تمام صفحات این وب سایت توسط هر کاربر ارسال شود اعم از {اطلاعات ثبت نام، اطلاعات فروش خودرو، ... و تصاویر ارسالی آنها } مورد بازدید اداره کنندگان وب سایت www.asno.ir قرار خواهد گرفت و به صلاح دید مورد اصلاح یا حذف و یا به مسدود شدن حساب کاربری منجر خواهد شد.
تعرفه:
وب سایت www.asno.ir در آغاز هر سال تعرفه آگهی و عضویت را به روز خواهد کرد.
قیمت:
قیمت های ثبت شده در صفحه قیمت خودرو فقط جهت اطلاع رسانی میباشد.
حذف حساب کاربری:
در صورت هرگونه فعالیت مشکوک و یا ایجاد اختلال در فعالیت سایت حساب کاربری شما مسدود و حذف خواهد شد.
تغییر قوانین:
وب سایت www.asno.ir حق تغییر قوانین و مقررات را در هر زمان که لازم بداند را دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به وب سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند آخرین نسخه موجود در سایت خواهد بود.
سایر:
کاربران مي توانند با ارسال پيام خصوصي به پست الکترونيکي info@asno.ir شکايات خود را نسبت به انتشار آگهي هاي غير مرتبط و يا مطالب غير تخصصي به مديران و يا هماهنگ کننده هاي وب سايت اعلام کنند.
مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت کوتاهی شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.
هر آگهی فروش صرفا جهت نمایش اطلاعات یک خودرو بوده و درصورت ارائه اطلاعات اضافی در مورد خودروهای دیگر در بخش توضیحات و... بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
کاربران با سطح تیپ 1 حق ثبت دو آگهی مشابه از قبیل برند،مدل،سال و... را ندارند در صورت ثبت آن به صورت اتوماتیک هر دو آگهی حذف خواهد شد.
ارائه هر نوع توضیح غیر از توضیحات مربوط به خودروی آگهی شده به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب و یا توضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی بازار و گمراه کردن کاربران را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
چنانچه کاربران با ایجاد حساب کاربری مختلف سعی در ایجاد نوسان قیمت در بازار و گمراه کردن کاربران را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت.
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد